O mnie

  Znajdujecie się na stronie, która jest moim portfolio. Skąd wzięła się ta dziwna nazwa? ‚ant’ od ANTonina, a ‚graphy’ z photoGRAPHY. To jak już wprowadzenie mamy za sobą, czas na kilka informacji osobowych. 😉

 Nazywam się Antonina Tucka studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem na specjalizacji Fotografia dziennikarska, reklamowa i artystyczna. Pochodzę z Gdyni, ale przeprowadziłam się do Wrocławia w związku ze studiami i tak sobie żyję od roku tutaj.

  Staram się więcej czuć i działać, niż biadolić. Próbuję odkrywać i ukazywać piękno, które skryte jest w duszy każdego z Nas. Robię to głównie za pomocą portretów, które są dla mnie niezwykle intymnym i enigmatycznym przeżyciem, które za każdym razem jest kompletnie inne. Chcę, będę i powoli zaczynam podróżować, bo przyznam, że jestem typem człowieka, którego nosi i ciężko mi nic nie robić. W wolnych chwilach, gdy akurat nie piszę, nie „focę”, nie „żyję” (czyt. robię bardzo ważne rzeczy – studia, ogarnianie przyziemnych spraw) – lubię patrzeć w gwiazdy, grać na ukulele, czy oglądać filmy (dużo filmów … jestem AF, czyli anonimową filmomanką).

  Także to chyba takie najważniejsze podstawowe informacje, jakie przychodzą mi do głowy.

   Jestem otwarta i chętna do współpracy, także gorąco zachęcam do kontaktu i działania! 🙂

P.s. Jeśli chcecie obserwować mnie na bieżąco to zachęcam do oglądania mojej strony na Tookapic i śledzenia mojego Instagrama (wystarczy kliknąć w magiczne ikonki na dole strony; one od razu przeniosą Was do moich innych kont).

 

Reklamy
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close