Co ta „mrówka”?

   Znajdujecie się na stronie, która jest moim portfolio, czyli pokazowym zbiorem prac Antoniny Tuckiej. Tutaj będę zamieszczać swoje różne zdjęcia z sesji, czy wydarzeń. Czasem pojawi się fotoesej albo inny projekt, ale głównie ta strona ma służyć do zapoznania wszystkich zainteresowanych z moją pracą.

   Skąd taka dziwna nazwa? Otóż nazwa tej strony, jak i mojego fanpage’a na portalu Facebook, wzięła się z połączenia: ‚ant’ od ANTonina, a ‚graphy’ z photoGRAPHY.

Co, gdzie i jak?

   Wszystkie karty, które opiszę poniżej znajdują się w Menu, które urochamia przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Jednak tutaj zamieszczę krótką ściągawkę, co i gdzie można znaleźć.

MENU:

  • Jeśli chcecie dowiedzieć się kim jestem, to zapraszam do zakładki „O mnie”, gdzie znajdziecie wszelki podstawowe i drobne dodatkowe ciekawostki o mojej osobie. 😉
  • W celu skontaktowania się ze mną proszę zajrzeć na stronę Kontakt, gdzie znajduje się formularz kontaktowy, jak i moje dane kontaktowe, które znajdziecie również w stopce na dole strony.
  • W zakładce Projekty można zobaczyć moje fotoeseje, autorską serię „Bliżej i tam też będą zamieszczane kolejne prace (inne niż sesje, czy fotorelacje).
  • Fotorelacje w pełni poświęcone są zdjęciom z wydarzeń, w których uczestniczyłam.
  • Sesje tutaj będą ukazywały się kadry z najnowszych sesji, jakie udało mi się w ostatnim czasie zrealizować, jednak zachęcam też do śledzenia mojego fanpage’a, na którym na bieżąco można zobaczyć efekty mojej pracy i obserwować moją pracę od kulis (zapraszam też na mojego Instagrama, gdzie na co dzień kadruje rzeczywistość).
  • Portrety to wybrane i przykładowe zdjęcia portretowe, których więcej można zobaczyć na fanpage’u.

 

   Myślę, że to wszystkie niezbędne wskazówki, które pomogą Wam odnaleźć się na tej stronie. Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do współpracy! 🙂

Antonina Tucka

Reklamy
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close